info
  • nowa lokalizacja

    Uwaga!!! Już jesteśmy na ul. Matejki 11 a w Myślenicach .

     

Wizyt
Dziś: 15Razem: 64104

o nas

Witamy Państwa na naszej nowej stronie. Od 2 listopada 2009r. w Myślenicach prowadzimy Gabinet Weterynaryjny Dobry Weterynarz. Ponieważ zwierzęta są od zawsze naszą wielką pasją, dlatego naszym marzeniem było zapewnienie skutecznej i nowoczesnej opieki weterynaryjnej jak największej liczbie Pacjentów, nie tylko tych którzy mają dbających o nich właścicieli, ale również tym najbardziej naszej pomocy potrzebującym - zwierzętom bezdomnym.

Aby to było możliwe, w miarę możliwości wspieramy naszą działalnością osoby opiekujące się bezdomnymi zwierzętami, prowadzimy akcje adopcyjne psów i kotów, które trafiły do Dobrego Weterynarza lub przebywają w zaprzyjaźnionych domach tymczasowych, pomagamy szukać właścicieli zagubionych zwierząt. Gorąco zachęcamy Państwa do wspólnego pomagania tym najbardziej pokrzywdzonym przez los, zapomnianym i niechcianym, dla których powstała ta strona.

Znajdziecie tu Państwo informacje o organizowanych przez nas akcjach pomocy, o tym jak można pomóc, co zrobić w przypadku znalezienia bezdomnego/ rannego zwierzęcia oraz poznacie historie psów i kotów, które dostały szansę na normalne życie, bezpieczne i kochane w swoich nowych domach.